Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Burçak Atalık yılın en iyi çıkış yapan iş kadını ödülünü aldı

Burçak Atalık yılın en iyi çıkış yapan iş kadını ödülünü aldı

admin admin -
79 0

Her yıl Medya , sanat ve iş dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği ALTIN BOĞAZ MESLEK BAŞARI ÖDÜLLERİ Gizem Deniz Kirişci organizatörlüğünde görkemli bir törene ev sahipliği yaptı.

Sunuculuğunu Gizem Deniz Kirişci ve Gökay Kalaycıoğlu’nun gerçekleştirdiği gecede ulusal ve uluslararası çapta birçok sanatçının katılımı ile sanata ve sanatçıya şiddete karşı büyük bir farkındalık yaratıldı. Yıldızlar geçidi yaşanan geceye yoğun ilgi gösterildi.

Sektörünün zirve isimlerinden olan, BURÇAK GAYRİMENKUL şirketinin kurucusu Burçak Atalık  ‘YILIN EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN İŞ KADINI‘’ seçildi. Başarısı ödül ile taçlanan Burçak Atalık sahnede yaptığı konuşmada “Bir şeyi başarmak istiyorsanız ilk önce inanmanız gerekiyor. Ben ilk önce kendime, gücüme inandım ve başaracağımı çok iyi biliyordum. Bunu başarırken tabi ki, çok üzüldüm, çok kırıldım, çok yıprandım ama asla vazgeçmedim. Bu ödülü her daim yanımda olan sevgili eşim, dualarını benden hiç esirgemeyen annem ve gücünün farkında olup çalışma azminden asla vazgeçmeyen tüm kadınlar ve anneler için alıyorum.” dedi. İzleyenlerden büyük övgü ve alkış toplayan Burçak Atalık, güçlü enerjisi ve şıklığıyla dikkatleri üzerine çekerken, ödül gecesine damgasını vuran isimlerden oldu.

Sektöründe yürüttüğü başarılı faaliyetlere ve yeni projelerine de hız kesmeden devam edeceğini belirten BURÇAK ATALIK, önümüzdeki günlerde de adından sıkça söz ettireceğinin sinyallerini verdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir