Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Beliz Elmalı Beauty Açıldı

Beliz Elmalı Beauty Açıldı

admin admin -
53 0

Beliz Elmalı Beauty Açıldı

‘’Bi Güzellik Yap Kendine’’ sloganı olarak yola çıkan Beliz Elmalı Beuty başarısı ile gündemde. Beliz Elmalı Beauty 8 Kasım 2023 tarihinde açılmış ve çok kısa sürede başarıyı yakalamıştır. 

Beliz Elmalı Beauty kapsamlı bir güzellik merkezi öyle ki içerisinde oldukça fazla işlem yaptırabilir ve gününüzü keyifle sonlandırabilirsiniz. Tabi ki bu konuda ekibini de titizlikle seçen merkez en önemli konularından birinin de bu olduğunu kanıtlıyor. Yaptıkları işlemler ve aldıkları sonuçların geri dönüşlerinden bunu anlayabilirsiniz. Hayatın her anlamında kadınların ihtiyaçlarını bilerek ve neye ihtiyaçlarını olduğunu görerek hayata geçirmek ve bunu yaparken tecrübelerden yararlanmak oldukça önemli. Bunu sağlamak için yoğun bir tempoda çalışan Beliz Elmalı Beauty ekibi harika bir iş çıkarıyor. 

Beliz Elmalı Beauty içerisinde Protez tırnak, Kalıcı makyaj, Bölgesel zayıflama, Lenf drenaj, Kaş laminasyon, Kirpik lifting, Lazer epilasyon, İğneli epilasyon, Hydrafacial cilt bakımı, Dermapen, Plazmapen, Mezoterapi, Dolgu, Botox, Full face yüz germe gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Sizler de bu işlemler için tek bir merkezde buluşabilir ve kaliteli, güvenilir bir deneyim yaşayabilirsiniz. Yine aynı şekilde merkeze belizelmalıbeuty Instagram adresinden ulaşabilir ve sosyal medya hesabından detaylı incelemeleri yapabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir