Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. “Be Positive: Pozitif Bakış Açısıyla Tasarlanan Giyimde Benzersiz Deneyim”

“Be Positive: Pozitif Bakış Açısıyla Tasarlanan Giyimde Benzersiz Deneyim”

admin admin -
34 0

“Be Positive: Pozitif Bakış Açısıyla Tasarlanan Giyimde Benzersiz Deneyim”

Be Positvie, Tattoo sanatıyla pozitif enerjinin birleşiminden doğan özgün tasarımlarıyla, hayatın olumlu taraflarını görebilmeyi giyim tarzı olarak sunuyor. Unisex üretim yapan marka,  t-shirt, sweatshirt, eşofman altları ve şapka gibi geniş bir ürün yelpazesine sahip. Genç ve özgür ruhlu her yaş grubuna hitap eden Be Positive,  özgün tattoo tasarımları, minimalizm ve modern kesimlerle bütünleşerek enerjik ve pozitif bir atmosfer yaratmayı amaçlıyor.

 

Marka; tarz, rahatlık ve özel olmanın birleşimi olarak tanımlanan “Be Positive” stiline sahip. Ürünler, tattoo tasarımlarıyla zenginleştirilmiş, modern kesimlerle öne çıkan ve pozitif enerjiyi yansıtan bir giyim tarzını benimsiyor. Ayrıca, ürünlerin limited edition olması, her müşteriye kendini özel hissettiren bir deneyim sunuyor.

 

Be Positive, sezon içinde de güncellenen koleksiyonlarda, mevsimlere özgü renk paletleri ve özel tasarımlar kullanarak müşterilere her zaman fresh ve moda seçenekler sunmayı hedefliyor.

 

Dünyayı pozitif bir değişime yönlendirmek ve insanların günlük yaşamlarında pozitif bir etki yaratmak hayaliyle yola çıkan Be Positive Yönetim Kurulu Başkanı Onur Alp İzgi gelecekteki hedeflerinden bahsederken, “Markanın küresel çapta daha geniş kitlelere ulaşması, yeni ürün kategorilerine genişleme, sürdürülebilirlik alanında etkin rol almak bulunmaktadır. Be Positive markası, yeni projeleri ve etkinlikleriyle müşteri etkileşimini artırarak büyümeyi hedefliyoruz. Örneğin, Be Positive Radio şu an yayında Be Positive Cafe ve  youtube talks programlarıyla da  marka, sadece giyim değil aynı zamanda yaşam tarzı ve etkileşimli bir deneyim sunmak için 2024 yılında projeleri gerçekleştireceğiz.” dedi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir