Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. TÜRK POP VE RAP MÜZİĞİNİN GENÇ YETENEĞİ VE YÜKSELEN YILDIZI TİMUR D, YENİ ŞARKILARLA MÜZİKSEVERLERİ COŞTURACAK!

TÜRK POP VE RAP MÜZİĞİNİN GENÇ YETENEĞİ VE YÜKSELEN YILDIZI TİMUR D, YENİ ŞARKILARLA MÜZİKSEVERLERİ COŞTURACAK!

admin admin -
16 0

TÜRK POP VE RAP MÜZİĞİNİN GENÇ YETENEĞİ VE YÜKSELEN YILDIZI TİMUR D, YENİ ŞARKILARLA MÜZİKSEVERLERİ COŞTURACAK!

Timur D hayranlarını heyecanlandıran bir müjdeyle gündeme geldi. Genç şarkıcı, uzun bir sessizliğin ardından stüdyoya dönerek yeni şarkı çalışmalarına başladı.

Timur D’nin sosyal medya hesaplarından yaptığı duyuru, müzikseverler arasında büyük bir heyecan yarattı. Henüz resmi bir tarih açıklanmasa da, müzikseverler Timur D’nin bu yeni şarkılarının yakın bir zamanda yayınlanacağına inanıyor.

​​​​​​​

Genç sanatçının müzik tarzında ve yeteneğindeki gelişmeleri merakla bekleyen hayranları, Timur D’nin müziğindeki samimi ve duygusal anlatımının yanı sıra farklı tarzlara da açık olduğunu biliyor. Bu nedenle, yeni çalışmalarının nasıl bir sürprizle geleceği konusundaki beklentiler yüksek.

Timur D daha önce yayınladığı şarkılarıyla “Bir Milyon”, “Yangın Var”, “Bir Milyon R.e.m.i.x” çalışmalarıyla geniş bir dinleyici kitlesi kazanmış ve popüler müzik listelerinde üst sıralara yerleşmişti. Yeni şarkılarının da aynı başarıyı yakalayacağına dair umutlar oldukça yüksek.

Müzik dünyasında kendi benzersiz tarzını oluşturan Timur D, sesi ve yorumuyla dinleyenleri etkilemeye devam ediyor. Bu yeni müzik çalışmalarıyla da kendisinden söz ettireceğine şüphe yok.

Sosyal medyada müziğinin yanı sıra vermiş olduğu fotoshootingleriyle güzel pozları gözlerden kaçmıyor. Müzikseverlerin merakla beklediği bu yeni şarkılarıyla Timur D, Türkce pop ve rap

müziğine taze bir soluk getirecek gibi görünüyor. Yayın tarihinin yakın zamanda açıklanması bekleniyor ve müzikseverlerin sabırsızlıkla Timur D’nin yeni eserlerini dinlemesi için geri sayım başladı.

Yabancılarında ilgisini çeken ve kendine has bir tarzı olan Timur D halk tarafından hem yurt içinde hem yurt dışında dinlenilerek sevilmeye, sevilerek izlenilmeye ve güzel projelere imza atmaya devam ediyor.

Timur D yaptığı açıklamada tüm projelerinde saygılı ve güvenilir usta yapımcılarla çalışmaktan hoşnut olduğunu belirtti.

Ayrıca sanatçı şarkılarının söz ve müziklerini genellikle kendisi yapmaktadır.

Müzik dünyasında ki varlığını, yaptığı işleri taktir ediyor ve bu yolda kendisini canıgönülden kutlayarak başarılarının devamını diliyoruz.

Timur D gerçek sosyal medya hesapları

Timur D | Spotify

Timur Dişbudak (@timurd_music) • Instagram fotoğrafları ve videoları

(4) Facebook

Timur D – Bir Milyon R.e.m.i.x – YouTube

Timur D – Bir Milyon – YouTube

Timur D – YouTube

twitter.com

TD music&entertainment (@td_timurd) | TikTok

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir