Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ekonomik tekerlekler

Ekonomik tekerlekler

admin admin -
605 0

Ekonomik tekerlekler

 

Tekerteker.com, mobilya tekerlekleri, sanayi tekerlekleri ve yedek tekerlek kategorileriyle müşterilerine geniş tekerlek seçenekleri sunuyor. Tekerleklerinde yüksek kalite ve uygun fiyatı müşterilerine sunan Tekerteker.com, masa, sandalye, koltuk ve palet mobilyaları için ev ve ofis ortamlarında büyük kolaylıklar sağlıyor. Sanayide de sıklıkla tercih edilen tekerlekler kullanıcıya sağladıkları kolaylıklar ve uzun ömürlü olmaları sayesinde yoğun ilgi görüyor.

Yüksek taşıma kapasitesi sayesinde ağır yükleri eşit dağıtarak kuvvetten kazanç sağlıyor. Sabit, döner ve frenli tekerlekler ofis ve ev ortamlarında mobilyaların yerlerinin kolay değiştirilmesini ve ortamın temizliğinin kolay yapılmasını sağlar.

Malzeme dayanıklılıkları

 

Polipropilen malzemeden üretilen tekerlekler malzeme özelliği gereği dinamik yüklere karşı yüksek direnç sağlar.

 

PVC malzemeden üretilen tekerleklerin mukavemeti yüksek olduğundan ağır yüklerin taşınmasında kolaylık sağlar. Kimyasal madde dayanımı yüksek olduğu gibi aşınmaya dayanıklı olduğu için bir çok yüzeyde rahatlıkla kullanılabilir.

 

Poliamid malzemeden üretilen tekerlekler yüksek mukavemet ve kimyasal madde dayanımı gibi özelliklerinin yanında düşük malzeme yoğunluğu nedeniyle ekonomiktirler.

 

Termoplastik malzemeden üretilen tekerlekleri sertlikleri ve çarpma dayanımları yüksek olması sebebiyle sanayi tekerleklerinde sıklıkla tercih edilir.

 

Titreşimi absorbe etme özelliğine sahip olan kauçuk tekerlekler, kullanıldığı zemine zarar vermez ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bu tekerlekler aynı zamanda birçok kimyasal maddeye karşı da dayanıklılık gösterir.

 

Yedek tekerlekler

 

Tekerteker.com’un kolay değiştirilebilir tekerlekleri kullanıcıya pratik bir kullanım sağlar. Yedek tekerlek seçenekleri sayesinde her türlü mobilya, transpalet, el arabası ve scooter gibi ürünlerin yedek tekerlek tedariği sağlanabilir.  Yedek tekerleklerde müşteriye sunulan çeşitli bağlantı elemanı seçenekleri ile tekerlekte meydana gelen herhangi bir sorun sonucu tekerlek kolaylıkla değiştirilebilir.

 

Geniş ürün yelpazesiyle birlikte müşterisine kaliteli ve ekonomik tekerlekler sunan Tekerteker.com’da her ihtiyacınıza uygun tekerlek bulabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir