Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Petek Temizliği Nedir? Kimler Yaptırır?

Petek Temizliği Nedir? Kimler Yaptırır?

admin admin -
27 0

Petek Temizliği Nedir? Kimler Yaptırır?

Kalorifer petek temizleme sadece kalorifer temizliğinin yapılmasına verilen bir ad olarak karşımıza çıkmaktadır kalorifer peteklerinin ekibimiz tarafından itinayla temizlenmesi sonucu bu sorun ortadan kaldırılarak petekler daha az enerji ile daha fazla Isı yaymaktadır. Kalorifer petek temizliği için servislerimiz 7/24 iletişime açık olarak sizlere randevu oluşturmaktadır.

Etek tesisatı vanalar kombi ve petekler gözden geçirilerek kaçak veya tamir gerektiren işlem varsa analizi yapılır bilgi verildikten sonra petek temizliği işlemi gerçekleştirilir. İstanbul petek temizleme dahil olmak üzere pek çok ilçede petek temizleme faaliyeti hizmeti sunmaktayız. Tıkanıklık Merkezi sitesi ziyaret ederek hem petek temizliği hakkında daha fazla bilgi edinir hem de izimle iletişime geçerek peteklerinizi temizletebilirsiniz. İstanbul petek temizleme içinde siteden hizmet alabilirsiniz.

Petek Temizleme Nasıl Olur?

İlk olarak müşterileri mekânlarını ve binalarına gidilerek Petek tesisatı vanalar kombi ve petekler gözden geçirilir ardından gerekli tamir işlemlerinin analizi yapılır. Gerekli altyapı tesisat kontrolleri yapıldıktan sonra petek temizleme için kullanılan yıkama makinesi tesisata monte edilir. Banyoda mutfakta Balkonda bulunan kollektör radyatör veya havlu panlar yerinden sökülür.

 Bu tür işlemler gerçekleştirilirken profesyonel destek almanız da büyük fayda vardır. Çünkü petek temizliği esnasında tecrübeli ve profesyonel olan ekibimiz hiçbir şekilde ortamınızı kirletmeden işlemlerini yürütür. Petek temizliğini tamamlanması genellikle bir buçuk iki saat kadar sürmektedir. Bu hizmetten faydalanmak ve peteklerinizin temiz olmasını sağlamak için ekibimizle iletişime geçebilir ve profesyonel destek alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Tıkanıklık Merkezi sitemizi ziyaret etmektir.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir