Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Zip Perde Nasıl Çalışır? Zip Perde Fiyatları

Zip Perde Nasıl Çalışır? Zip Perde Fiyatları

admin admin -
15 0

Zip Perde Nasıl Çalışır? Zip Perde Fiyatları

Zip perde, bir tür mimari gölgeleme sistemidir. Bu perdeler dikey tarzdadır ve gün ışığını engellemek ve iç mekanı serin tutmak için tasarlanmıştır. Otomatik motorlardan güç alan bu etkiyi elde etmek için farklı renk ve desenlere sahip kumaşlar kullanırlar. Ayrıca bir mekana şık bir görünüm sunarlar. Bu makale, bu perdelerin nasıl çalıştığını açıklamaktadır.

Zip perdeler evlerden restoranlara, kafelere ve otellere kadar birçok alanda kullanışlıdır. Güneşten korunmak için estetik açıdan çekici, işlevsel ve kullanışlı bir yol sağlarlar. Havuzları ve çardakları örtmek için bile kullanılabilirler. Zip perdeler ayrıca mükemmel yalıtım sağlar. Ayrıca güneşin zararlı ışınlarını engeller ve böcekleri dışarıda tutarlar.

Zip perde çeşitli renk ve modellerde mevcuttur. İç ve dış mekanlarınızın dekoruna uyacak şekilde özel olarak üretilebilir. Çok dayanıklı olmasını sağlayan özel su geçirmez kumaştan yapılmıştır. Ayrıca uzaktan kontrol edilebilmesi için motorludur. Mekanınızın ihtiyacına göre tente veya perde olarak kullanabilirsiniz.

Zip perdeler modern bir görünüm ve gelişmiş teknik özellikler sunar. PVC kaplamalı yüksek yoğunluklu polyester elyaftan yapılmıştır ve iki yönde ön gerilimlidir. Ayrıca mükemmel ısı ve ışık yalıtım özelliklerine sahiptirler ve yangına dayanıklıdırlar (B1, M1). Evinize bir zip perde perde takmakla ilgileniyorsanız, doğru ürünü seçmenize yardımcı olması için uzmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

İç ve dış mekânın uyumunu iyileştirmek için bir eve veya ofise Zip perde takılabilir. Güzel bir görüntü için cam tavanlara kolayca monte edilebilir. Ayrıca evinizi ultraviyole ışınlarından, rüzgârdan ve su sızıntılarından korumak için harika bir seçenektir. Ayrıca zararlıları da önleyebilir.

Zip perde en yaygın perde modellerinden biridir. Küf oluşumunu engellemek için mikro havalandırma gözeneklerine sahip özel kumaştan üretilmiştir. Ek olarak, kırışmaz, bu da onu karanlık bir oda için mükemmel bir seçenek haline getirir

My Stil Home şirketimizi arayarak Zip Perde m2 Fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://mystilhome.com

https://www.facebook.com/mystilhome

https://www.instagram.com/mystilhome/

Telefon: 0216 311 89 64

GSM    : 0553 304 28 86

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir