Ajans Dolunay Trabzon Haberleri

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Silo Kantar

Silo Kantar

admin admin -
25 0

Silo Kantar

 

Tankların, siloların ve reaktörlerin ayaklarının veya kulaklarının altına yük hücreli ağırlık üniteleri yerleştirirseniz, bunları kantara çevirebilirsiniz. Böylece depo ve silolarda depolanan hammadde ve bitmiş ürünlerin ağırlıklarını sürekli olarak takip edebilecek, ERP, DCS/Scada sistemlerinize entegre edebilecek ve depo, satın alma ve sevkiyatı maksimum verimlilikle yönetebileceksiniz. Bacon tartım üniteleri ile tankları ve reaktörleri hassas ve güvenli bir şekilde tartabilirsiniz. Tartım reaktörleriyle, üretim reçetesi içeriklerinizi bir terazide tartıp reaktöre dökmek yerine doğrudan reaktörde tartabilirsiniz. Bu nedenle tartım işlemini çok basit ve hızlı hale getirerek üretim sürecinizin verimliliğinde çok önemli bir avantaj elde edersiniz. bas-tr.com ailesi olarak biz silolar üretmekte ve silo kantar da üretmekte öncü bir firmayız. Bas-tr ailesi olarak tüm ürünlerimize ve fiyat bilgilerine ulaşmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Tüm sorularınızın cevabını web sitesinde bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bizlere sorabilir ve ürün sipariş edebilirsiniz.

 

Silo Nedir?

 

Özel üretilen bu silolar, yüksek hassasiyetli ekipmanlarla üretilir ve silo parçaları, ülkenin en uzak ya da yakın noktalarına sevk edilmekte, tam otomatik bir boya kabininde işlenmekte ve aprelenmekte ve bu şekilde hazırlanan silo parçaları zarar görmeyecek şekilde paketlenmektedir. Çimento siloları için maksimum ve minimum çimento seviyesi göstergeleri, silo filtreleri, basınç tahliye vanaları, pnömatik şok sistemleri ve basınç vanaları gibi çimento silosu aksesuarları mevcuttur. Tüm silo malzemeleri, silolar ve silo kantarları için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Bas-tr olarak biz güçlü bir iletişim ağına sahibiz. Bize web sitemizden ulaşabilirsiniz.

 

Silo, dökme malzemelerin depolanması için bir yapıdır. Esas olarak tahıllar, kömür çeşitleri, çimento, karbon siyahı, tüm gıda ürünleri, kompost, talaş ve diğer malzemeleri depoda tutmak için kullanılır.

 

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir